Hand soap

products_productsCount

A hand soap makes every hand wash a bit funnier. Long lasting hand soaps with soft foam take care of the hands. Beautiful soaps are great interior details.read_more

Dermosil on pereettevõte ja vastutustundlikud valikud on meie tegevuses alati olnud iseenesestmõistetavad. Meie praegusest rohkem kui 400 toodet sisaldavast valikust leiad kvaliteetsed ja nahasõbralikud tooted kogu perele alates käteseebist kuni dekoratiivkosmeetikani. Oleme juba üle 30 aasta välja töötanud usaldusväärseid tooteid kogu perele ja meie kogemusele võid loota ka siis, kui soovid leida leebet käteseepi või köögiseepi. Valmistame käteseepe samadel põhimõtetel nagu kõiki teisi meie tooteid. Meie tootearendusosakond garanteerib, et iga valikus olev käteseep on kvaliteetne, tõhus ja nahasõbralik – eelkõige tundliku naha suhtes.

Käteseepi tuleks hoolikalt valida, sest see on kasutuses mitmeid kordi päevas. Ebakvaliteetne või vale tüüpi käteseep võib halvimal juhul nahka kuivatada või muid probleeme põhjustada. Meie valikus on lisaks mitmed vegaansed ja sulfaadivabad käteseebid, mis pakuvad ka tundlikele kätele looduslikult leebet ja värsket puhtust.

Lõhnastamata käteseep ei ole alati täiesti lõhnatu, sest käteseebi toorainetel on oma iseloomulik lõhn, mistõttu isegi lõhnastamata toode võib pisut ravimilaadselt lõhnata. Dermosili toodete hulgas on ka mitmeid õrnatoimelisi käteseepe, mille lõhnaks on märgitud Hypoparfum®. See tähendab, et käteseebi valmistamisel on kasutatud nahasõbralikumaid lõhnaaineid. Need lõhnad ei sisalda 26 EL-i poolt kindlaks määratud komponenti, mis võivad kõige sagedamini esile kutsuda allergiat. Dermosili Hypoparfum®-i lõhnaga käteseebid sobivad seega ka paljudele neile, kes on lõhnade suhtes ülitundlikud.

Köögis on oluline hea kätehügieen! Dermosili Köögiseep on ilus pumppudelisse pakendatud käteseep. Nagu nimigi ütleb, on see spetsiaalselt köögi jaoks välja töötatud käteseep. Köögiseep on vähevahutav, et seda saaks kiiresti kätelt maha loputada. Köögiseep aitab eemaldada kätelt ka tugevaid lõhnu.

Väikestes vannitubades võib olla keeruline leida kohta käteseebi dosaatorile või pumppudelis käteseebile. Meie valikus on ka selleks lahendus. Roostevabast terasest seebipudelihoidja sobib Dermosili 500 ml pumppudelis käteseepidele. Seinale kinnitatav seebipudelihoidja säästab ruumi kraanikausi serval. Stiilne käte- või dušiseep selgejoonelise disainiga hoidikus on lahendus, mis kindlustab vannitoale luksusliku ilme.

Leia meie laiast valikust oma vannituppa ja kööki tõhusad ning kaunid käteseebid. Tutvu ka meie dušigeelide, šampoonide ja kätekreemide valikuga.
 

read_less